De veilingitems van 2018

In 2016 is het diner voor het eerst opgeluisterd door een veiling, onder de professionele begeleiding van Albert Keddeman van Derksen Veilingbedrijf, die bereid was gevonden dit belangeloos voor het goede doel Spieren voor Spieren te doen.

Door het grote succes van vorig jaar zal ook dit jaar weer een veiling worden georganiseerd. Zodra de veilingitems bekend zijn, zullen deze op deze webpagina worden vermeld. Voor een indruk ziet u hieronder de veilingitems van vorig jaar.

  • Een voet Reflexzone-therapie, aangeboden door voetreflexologie praktijk Reflexief
  • Een weekend heerlijk BMW-cabrio rijden, aangeboden door Ekris
  • Kunst, aangeboden door Kunstuitleen Arnhem
  • Een ballonvaart voor 5 personen, aangeboden door OpenLine
  • Litho’s van Astrid Engels, aangeboden door Spieren voor Spieren
  • Een Magnum wijnfles, aangeboden door Wijnhuis Henri Bloem
  • Wijn en boeken, aangeboden door Fagro
  • Een Vitesse shirt, voorzien van handtekeningen van het team dat in 2017 de KNVB-Bekerfinale won, aangeboden door Vitesse
  • Diverse gesigneerde shirts van bekende Nederlandse sporters, aangeboden door Spieren voor Spieren